Дайте відпочинок вашій спині з безкаркасними меблями  Starski!
Хочете відчути максимальний комфорт та розслаблення у власній оселі? Наші чохли для безкаркасних меблів - це саме те, що вам потрібно! 
 
Процес наповнення гранулами дуже простий. Що може бути простіше та комфортніше за це? Дозвольте нам показати вам, як легко і швидко наповнити ваше крісло-мішок, і насолоджуватися найвищим рівнем розслаблення.
Візьміть наше крісло-мішок та гранули, які ми надаємо. Відкрийте верхню частину крісла, достаньте спеціальний рукав, відкрийте його і вставте воронку. Просто насипте гранули, і ваше крісло-мішок буде готове до використання всього за декілька хвилин! ????
 
 
Готовий виріб - це просто казка! Наші чохли для безкаркасних меблів мають стильний дизайн та виготовлені з високоякісних матеріалів. Вони ідеально впишуться у будь-який інтер'єр і стануть улюбленими місцями для відпочинку всієї родини.
 
Не гайте часу та даруйте собі миті найвищого комфорту! Замовляйте наші чохли для безкаркасних меблів прямо зараз та насолоджуйтесь найкращими моментами у власному будинку. ????????

 

Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати необхідну тканину для чохла, або запропонують готовий виріб

Ви можетете обрати тканину з якої буде відшито для Вас крісло-мішок, безкаркасний диван або пуф. У нас широкий асортимент тканин на Ваш вибір!