Важко собі уявити квартиру чи будинок, у якому не було бодай одного дивана. Ми любимо проводити час на дивані дивлячись телевізор, скроляючи смартфон або планшет, читаючи книгу. Ми сидимо, лежимо, спимо, навіть їмо на дивані)

Ще недавно дивани були всі одноманітними за формою, конструкції і навіть відшиті зі схожих тканин. Сьогодні на меблевому ринку України представлено широкий вибір різноманітних диванів як вітчизняного виробництва, так і зарубіжних.

Про який би диван Ви не подумали, одним із головних критеріїв вибору, безумовно, буде його комфортність. На дивані, перш за все, має бути зручно сидіти та лежати, погодьтеся! І не так важливо, що дивана всередині, головне, щоб він був комфортним.

КОМПАНІЯ STARSKI ВИПУСКАЄ КІЛЬКА МОДЕЛІВ БЕЗКАРКАСНИХ ДИВАНІВ.
Безкаркасний диван є чудово альтернативою стандартним диванам на дерев'яному або металевому каркасі. Крім того, що в безкаркасному дивані дуже зручно розташовуватись у будь-якому положенні – хоч сидячи, хоч лежачи, - ще цей вид м'яких меблів наступними перевагами:

• Екологічність. У складі безкаркасного дивана немає шкідливих для здоров'я людини формальдегідів та інших шкідливих речовин, які є в інших видах меблів.
• Наповнювач легко замінити, що набагато продовжує термін служби Вашого безкаркасного дивана
• Чохли в таких диванах (виробництва нашої компанії) завжди подвійні, що дозволяє Вам легко зняти і випрати верхній чохол, якщо він забруднився. І не потрібно викликати службу з чищення меблів
• Вартість безкаркасних диванів набагато нижча за вартість диванів з каркасом аналогічних габаритів і форм. Просто порівняйте
• Диван з гранулами всередині дуже легкий, його просто перемістити навіть одній людині

 

 

Також в моді безкаркасні дивани для вулиці.

Вони виконані з водовідштовхуючих тканин, їх легко чистити і переносити, що робить їх дуже затребуваними на відкритих терасах, вуличних кафе, пляжах, галявинах в парках і зонах відпочинку.

 

 

Ви можете вибрати і замовити безкаркасний диван у нас на сайті в розділі https://starski.com.ua/beskarkas а також https://starski.com.ua/moddivai

Ми виготовимо для Вас диван в сподобалася Вам тканини. На усі товари надається гарантія