Важко собі уявити квартиру або будинок, в якому не було хоча б одного дивана. Ми любимо проводити час на дивані дивлячись телевізор, Скролячі смартфон або планшет, читаючи книгу. Ми сидимо, лежимо, спимо, навіть їмо на дивані)

Ще не так давно дивани були всі одноманітними за формою, конструкцією і навіть відшиті зі схожих тканин. Сьогодні на меблевому ринку України представлений широкий вибір різноманітних диванів як вітчизняного виробництва, так і зарубіжних.

Про який би дивані Ви не подумали, одним з головних критеріїв вибору, безумовно, буде його комфортність. На дивані, перш за все, має бути зручно сидіти і лежати, погодьтеся! І не так важливо, що у дивана всередині, головне, щоб він був комфортним.

Компанія Starski випускає кілька моделей безкаркасних диванів.

Безкаркасний диван є відмінно альтернативою стандартним диванів на дерев'яному або металевому каркасі. Крім того, що в бескаркасному дивані дуже зручно розташовуватися в будь-якому положенні – хоч сидячи, хоч лежачи, - ще цей вид м'яких меблів наступними перевагами:

• Екологічність. У складі бескаркасного дивана немає шкідливих для здоров'я людини формальдегідів і інших шкідливих речовин, які присутні в інших видах меблів

• Наповнювач легко замінити, що набагато подовжує термін служби Вашого бескаркасного дивану

• Чохли у таких диванах (виробництва нашої компанії) завжди подвійні, що дозволяє Вам з легкістю зняти і випрати верхній чохол, якщо він забруднився. І не потрібно викликати службу з чищення меблів

• Вартість безкаркасних диванів набагато нижче вартості диванів з каркасом аналогічних габаритів і форм. просто порівняйте

• Диван з гранулами усередині дуже легкий, його просто перемістити навіть одній людині

 

Є моделі безкаркасних диванів для приміщень.

Особливо популярні зараз модульні безкаркасні дивани. Ви можете комбінувати окремі блоки як Вам подобається, споруджуючи різні форми дивана – прямого, кутового, крісел і т.п.

 

 

Також в моді безкаркасні дивани для вулиці.

Вони виконані з водовідштовхуючих тканин, їх легко чистити і переносити, що робить їх дуже затребуваними на відкритих терасах, вуличних кафе, пляжах, галявинах в парках і зонах відпочинку.

 

 

Ви можете вибрати і замовити безкаркасний диван у нас на сайті в розділі https://starski.com.ua/beskarkas а також https://starski.com.ua/moddivai

Ми виготовимо для Вас диван в сподобалася Вам тканини. На усі товари надається гарантія