Про компанію

Компанія Starski на меблевому ринку України з 2005 року, ми спеціалізуємося на виробництві безкаркасних м'яких меблів. За цей час ми зуміли розширити наш модельний ряд до понад 30 моделей, у нас з'явилася дилерська мережа по всій Україні майже в двох десятках областей. За цей час ми набули безцінного досвіду в контролі якості наших виробів і збудували теплі відносини з нашими клієнтами, неодноразово брали участь в найбільших на Україні меблевих виставках, таких як “Design Living Tendency” и “KIFF”.

Незважаючи на новизну подібної продукції на ринку України, компанія Starski прагне до класичних форм крісел, диванів і супутньої продукції, щоб при певному виборі тканини наша меблі могла вписуватися в будь-який інтер'єр. І нам це вдається, тому що наші меблі набувають не тільки для будинку, дачних веранд, навчальних закладів, театрів і концертних залів але і для серйозних презентацій таких як наприклад - презентація компанії Philips в готелі Hyatt, і організація прес центру для компанії Coca-Cola.

За час нашої роботи, клієнтами компанії стали такі торгові марки як Coca-Cola, Tuborg, «Черниговское», Shell, Winston, Camel, «Козирна карта», брали участь в великих фестивалях «Global Gathering 2007», «Qievdance», «КаZантип», «День народження Kiss FM», «Країна мрій» а також оформлення студій ТБ каналів 1+1, ТРК Україна, Новий Канал, StarTV та ін.

Компанія знаходиться за адресою:

Україна, м Київ, вул. Вадима Гетьмана, 13,

ТЦ "Эліс"

(Вхід - магазин "AUTOBAZA")

Email: philipstarski@live.com

+380 67 504 70 11

+38 098 620 00 00

Купить в 1 клик

* обов'язкові поля